czwartek, 16 stycznia 2014

Przyjaźń godna podziwu ?
Harry i Ron poznali się w przedziale jqdąc do Hogwartu po raz pierwszy. Obydwaj nie byli pewni siebie, choć Ron miał starsze rodzeństwo. W pociągu poznali także Hermionę, która od razu pochodzi z rodziny mugoli , mimo to jest niezwykle zdolna.Na samym początku Ron nie darzył jej sympatią, ale bardzo szybko się to zmieniło.Taki jest początek wzorowej przyjaźni.Każde z nich ma swoje zainteresowania.
Ron to mistrz szachów czarodziejów. Jest dość biedny i często się tym przejmuje. Ma dużą,wspaniałą rodzinę. Brakuje mu pewności siebie.
Hermiona to zdolna i inteligentna dziewczyna,uwielbia czytać książki, jednak.Według Harrego ona po prostu nie rozumie Quidditcha. Mimo wszystko zawsze jest pewna siebie i znajduje rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.
Harry to skromny chłopiec, wychowany przez mugoli : ciotkę i wuja. Jest "chłopcem, który przeżył". Został najmłodszym szukającym w historii Hogwartu i świetnie się sprawdził na pozycji szukającego. Cechuje go ogromna odwaga i poświęcenie.

Mimo iż wiele ich różni ich przyjaźń jest wyjątkowa. Zawsze trzymają się razem. Jeśli pakują się w kłopoty to nigdy osobno :)

Zarówno w Hogwarcie jak i poza nim tworzą zgrany zespół. Jak w każdej przyjaźni, zdarzają się ciężkie chwile i spory,jednak zawsze wszystko się wyjaśnia.
Pokazali oni ,że ich przyjaźń jest w stanie przetrwać dosłownie wszystko. Jak wiadomo była to przyjaźń na całe życie. Razem przeżyli najlepsze chwile jak i te gorsze. Zawsze sobie pomagali, nawet narażając swoje życie.
Według mnie jest to przyjaźń godna podziwu. Zgadzacie się ze mną ?

Podoba Wam się wpis ?

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy przemyślany komentarz. :3